Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Відкрилася програма дослідження сучасної історії України імені Петра Яцика

пропонує конкурс на 2020-2021 навчальний рік

Стипендії для постдокторантів (тих, хто здобув ступінь PhD) у галузі української політики, культури та суспільства на 2018-2019 роки.

Метою програми є щорічна підтримка визначних молодих науковців, які займаються проблематикою розвитку сучасної України, таким чином збільшуючи розуміння української політики, культури та суспільства. Стипендія діє за підтримки Освітньої фундації ім. Петра Яцика.

Дана програма охоплює як науковий, так і викладацький аспект. Стипендія доступна для молодих науковців у сфері соціальних та гуманітарних наук та надається для науковців із ступенем PhD (особи, які мають даний науковий ступінь не довше ніж три роки на момент подання заявки). Стипендія триває 12 місяців.

Заявники які отримають стипендію будуть проводити дослідження та взаємодіяти з канадськими вченими під час перебування у CERES. Вони також будуть запрошені виступити з доповіддю на тему своїх досліджень, і вони візьмуть участь у відповідних наукових заходах. Як правило, відвідування планується під час осінньої та зимової сесій університету, тобто у вересні та квітні.

Крім того, щороку програма Петра Яцика – у партнерстві з Консорціумом з дослідження та освіти Голодомору (HREC) – може підтримувати одного науковця, дослідження якого стосуються Голодомору. Переможці отримають користь від взаємодії не лише з науковцями з громади університету Торонто, а й з тими, хто бере участь у проектах HREC. Вони матимуть доступ до архівів Українського канадського науково-дослідного та документаційного центру, де розташована HREC (в десяти хвилинах ходьби від CERES), архівах, які містять неопубліковані записи очевидців Голодомору, а також велику колекцію мікрофільмів Голодомору з Центрального державного архіва популярних організацій (м. Київ) при бібліотеці університету Торонто. HREC – це проект Канадського інституту українознавства (Університет Альберти).

Вимоги:

Ми розглядаємо заявки науковців на всіх етапах їхньої кар’єри, що працюють в галузі соціальних та гуманітарних наук, включаючи здобувачів доктора наук або кандидата наукових ступенів. Також можуть розглядатися студенти-докторанти.

Ми особливо вітаємо кандидатів, робота яких стосується їх тематичних спрямованостей “Виклики незалежної України”. Цей фокус включає державну та інституційну будову в Україні; закон та управління; проблеми демократизації; освіту, культуру та ідентичність нації та етнічних груп в Україні; історію та імперське минуле; зовнішню політику та міжнародні відносини.

Достатній рівень володіння англійською мовою є важливим для успішної участі в програмі.

Запрошення переможцям обумовлено можливістю заявників виконувати вимоги щодо в’їзду до Канади, встановлені Громадянством та імміграцією Канади.

Фінансування:

Вартість участі в конкурсі покриватиметься програмою Петра Яцика: (1) найнижчий тариф перельоту максимум 1200 Канадських доларів; (2) витрати на візу, якщо це застосовується; (3) медичне страхування на затверджене перебуватиме в університеті Торонто; (4) до 20 доларів на день на проживання до 56 днів після подання відповідних квитанцій; (5) надбавка, обчислена в розмірі 55  Канадських доларів за весь день до максимуму 3080  Канадських доларів за 56 повних днів у CERES. Мінімальна тривалість перебування складатиме 28 днів. Абітурієнти, які здобувають ступінь доктора, витратять один термін на CERES.

Порядок подання заявки:

Заповнені заявки (форма доступна для завантаження з нашого веб-сайту https://munkschool.utoronto.ca/jacyk/project/visiting-scholarships/) слід подавати разом із:

– двосторінковий опис дослідницької пропозиції (подвійний інтервал);

– автобіографія;

– два конфіденційні довідкові листи.

Заявки слід надсилати в електронному вигляді на адресу jacyk.program@utoronto.ca.

Усі матеріали заявки, включаючи довідкові листи, повинні бути англійською мовою. Довідкові листи, які відсутні англійською мовою, повинні бути перекладені кваліфікованим перекладачем чи агентством та подані разом із оригінальним листом.

Поштова адреса:

Petro Jacyk Program for the Study of Ukraine

c/o Neha Singla

Centre for European, Russian and Eurasian Studies

Munk School of Global Affairs & Public Policy

University of Toronto

1 Devonshire Place Toronto, ON

M5S 3K7 Canada

Кінцевий термін: Усі документи мають бути подані до 15 лютого 2020 року.