Альтернативні методи навчання іноземної мови стали приводом для дискусії

Сьогодні на історико-філологічному факультеті зібралися педагоги-новатори, які ділилися зі студентами своїм досвідом та унікальними підходами до викладання іноземної мови.

Першою у ролі спікеру виступила Тетяна Матрунчик, випускниця МЕГУ, керівник та вчитель  навчального центру «English School». Вона розповіла про особливості індивідуального підходу до навчання студентів, креативні методи навчання та застосування прогресивних технологій.

Досвідчена Олена Іванова із 40-річним досвідом роботи, вчитель, засновниця та керівник School of Nobel Ukrainian Girls та директор English Summer Academy презентувала власну збірку поезій, за допомогою якої прививає своїм учням любов до іноземної мови. Розповіла про омріяну поїздку до Батьківщини Шекспіра та наголосила на важливості постійного розвитку та прямування до поставленої мети.

На завершення сестри-бандуристки Наталія й Ірина Євтушок, викладачі музики та вчителі в English Summer Academy зіграли декілька адаптованих мелодій, що викликало бурхливу реакцію аудиторії. За допомогою такого методу викладачки намагаються зробити свої заняття з дітьми більш відкритими та цікавими.

Нагадаємо, що кафедра романо-германської філології приурочила захід до 25 річниці заснування Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука