Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Українське Історичне Товариство в Польщі запрошує на Міжнародну наукову конференцію

ІІІ Міжнародна наукова конференція “Українці та їхні сусіди протягом віків: політика, економіка, релігія, культура і щоденне життя” відбудеться 10–12 вересня 2021 р. (Перемишль, Український Дім)

Конференція має міждисциплінарний характер. Її метою є представлення існуючого стану досліджень, а також їхню інтенсифікацію над широко зрозумілими відносинами українців зі своїми сусідами – не лише з білорусами, поляками, росіянами, румунами, словаками, угорцями, але й національними меншинами в Україні, а також відносини української діаспори з іншими народами, особливо в Канаді та США.

Передбачається, що конференція відбудеться у традиційній формі або онлайн.

Мови конференції – це всі слов’янські та англійська мова.

Особам, які зацікавлені участю в конференції, просимо заповнити декларацію й вислати її до кінця 13 червня 2021 р. на адресу: bohdan_halczak@wp.pl

Умовою участі в роботі конференції буде затвердження теми доповіді Науковим і Організаційним Комітетом і внесення “конференційної оплати”. Приблизні витрати це 350 злотих (80 євро). Для учасників з України – 40 євро. В цю суму входить харчування (обід та вечеря 11 вересня 2020 р.), а також публікація виголошених на конференції доповідей.

Детальніша інформація відносно оплати, проживання, редакційних норм буде надіслана після прийняття Організаторами теми доповіді. З організаційних причин кількість виголошених доповідей обмежується.

  • Організатори мають право відхилити запропоновану тему доповіді, якщо її зміст не буде відповідати заявленій тематиці конференції.
  • До друку не приймаються тексти, які не відповідають вимогам щодо наукової праці й редакційним нормам, визначеним Науковим і Організаційним Комітетом.
  • Пріоритет у друкуванні текстів буде наданий авторам, які особисто взяли активну участь в роботі конференції.