Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development

Викладачів, аспірантів та співробітників запрошують до участі у фулбрайтівському конкурсі для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development (FRDP) 

У жовтні, щовівторка, Офіс Фулбрайта проводить онлайн-презентації/консультації за участі фулбрайтівських випускників та цьогорічних стипендіатів програми Fulbright Research and Development (FRDP): 12, 19, та 26 жовтня  

РЕЄСТРАЦІЯ є обов’язковою

Запрошення на Zoom-консультацію буде надіслано зареєстрованим учасникам перед початком зустрічі. 

FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.  

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/  

Кінцевий термін подання заявок — 1 листопада 2021 року 

Про стипендіатів Програми ім. Фулбрайта останніх років можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/.