Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

ESOL

ESOLміжнародний іспит зі знання англійської мови на усіх рівнях Загальноєвропейської  системи оцiнювання знань iноземних мов (Common European Framework — CEFR).  Іспит розроблений однією з провідних екзаменаційних рад Великої Британії  LanguageCerf , яка регулюється Міністерським департаментом Ofqual з питань кваліфікації та іспитів Англії. Тест ESOL  відповідає кваліфікаційним критеріям Європейської Асоціації розробників мовних тестів (ALTE). Детальна інформація про тест представлена на сайті екзаменаційної системи https://www.languagecert.org

Сертифікати міжнародного іспиту ESOL мають широке визнання серед роботодавців, міністерств та навчальних закладів у багатьох країнах світу. Результат тестування має безстроковий термін дії і не потребує підтвердження.

ESOL International доступний на всіх рівнях CEFR – A1-C2.

Переваги іспиту ESOL:

  • гнучкі дати іспиту – можна вибрати зручну дату складання кожного місяця;
  • сертифікат ESOL має безстроковий термін дії;
  • швидкі результати – можливість отримати електронний сертифікат і оригінал, який буде надісланий поштою, упродовж 10 робочих днів.

Доступні дві версії іспиту ESOL – паперова та комп’ютерна. Іспит ESOL складається з чотирьох частин: аудіювання, читання, письмо та усне мовлення. Для обох тестових режимів частина «Усне мовлення» завершується бесідою з екзаменатором віч-на-віч.