Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Чеська Республіка пропонує урядові стипендії на 2022-2023 академічний рік

Чеська Республіка в рамках своєї закордонної допомоги з розвитку пропонує урядові стипендії для навчання в магістратурі або докторантурі у закладах вищої освіти Чехії. Кандидатам з України на 2022-2023 академічний рік загалом надається 25 стипендійних місць.

На 2022-2023 академічний рік чеський уряд пропонує загалом 130 стипендій для країн білатеральної співпраці з розвитку. З цієї квоти 25 стипендій призначено для кандидатів з України, серед них 15 місць – для навчання чеською мовою та 10 – англійською мовою.

Рекомендовані галузі навчання для українських кандидатів на стипендії: технічні спеціальності (енергетика, машинобудування, виробництво та обробка, транспорт), математика та статистика, інформатика, економіка та фінанси, хімія, сільське господарство та екологія.

Більше інформації про стипендійну програму Ви знайдете на веб-сторінках Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республікиhttps://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/government-scholarships-developing-countries

Реєстрація кандидатів на урядову стипендію на 2022-2023 академічний рік можлива електронним шляхом за посиланням:  http://registr.dzs.cz/registr.nsf починаючи з 20.07.2021. Заявки на участь приймаються до 30 вересня 2021 року. Заявки, подані іншим шляхом, не приймаються. У разі виникнення технічних труднощів під час реєстрації, пишіть на адресу: registr@dzs.cz.