Запрошуємо взяти участь у Falling Walls Lab Chernivtsi

Виграй участь у найпрестижнішій конференції сучасності! Стань частиною Falling Walls Lab Chernivtsi 2 жовтня 2020 року.

• Представ свій дослідницький проект, бізнес-план або соціальну ініціативу – тривалістю 3 хвилини!
  • Візьми участь у захоплюючих дискусіях та обговореннях з іншими новаторами та експертами з різних дисциплін.

Хто може взяти участь?

• Ми шукаємо чудові та нові ідеї з усіх областей України!
  • Подайте заяву зараз, якщо ви є студентом бакалавром або магістром, аспірантом або кандидатом наук, молодим професіоналом або підприємцем.

Термін подання заявки

Подай заявку онлайн за посиланням: falling-walls.com/lab/apply
Кінцевий термін подачі заявок: 17 вересня 2020 року

Твіти про подію: #FallingWalls2020 #FallingWallsLab

Питання? FallingWallsUkr@gmail.com

Falling Walls Lab Chernivtsi проходить за підтримки програми німецького академічного обміну (DAAD), Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, центру Gedankendach та за підтримки федерального міністерства закордонних справ Німеччини.