Триває прийом заявок на участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

IV Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети наукових досліджень

Організатор: Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University
за інформаційної підтримки Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME.

Голова організаційного комітету: Dariusz Woźniak Dr of Economics, Rector Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Poland).

СЕКЦІЇ

• Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
  • Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
  • Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість участі у конференції становить 80 євро. Термін сплати участі у конференції – 1 листопада 2019 р. Учасники організованого трансферу з України мають можливість сплатити участь у конференції по приїзду в університет. Для студентів віком до 25 років (бакалавріат та магістратура), які безпосередньо очно беруть участь у конференції, участь у конференції – безкоштовно! Доплата за кожного співавтора, якщо він безпосередньо приймає участь у конференції – 60 євро, якщо дистанційно – 40 євро. Співавтору теж надається сертифікат та програма. Наукові керівники студентів прирівнюються до співавторів. За підсумками конференції учасникам конференції надається відповідний сертифікат, а тези доповідей протягом місяця будуть опубліковані у електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщено в бібліографічному репозиторії Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University. Збірнику надається ISBN.

ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І ЗАЯВОК

Всі, хто планує взяти участь у конференції, повинні до 15 жовтня 2019 року надіслати заявку та тези доповіді на електронну адресу: bwz@wsb-nlu.edu.pl

Тема листа: Конференція-листопад Польща Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть надіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

• Заявка прізвище (учасника);
  • Тези прізвище.
  • Секція №…

Або можна зареєструватися на конференцію на сайті університету: www.wsb-nlu.edu.pl/pl/

СТАЖУВАННЯ

Бажаючі мають можливість пройти науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» (180 годин) 29 жовтня – 29 листопада 2019 р. Вартість проходження стажування складає 150 євро. Деталі щодо стажування дивіться на сайті університету: www.wsb-nlu.edu.pl/pl/

Для проходження стажування участь у конференції не обов’язкова. Дистанційна частина стажування (з 29 жовтня по 25 листопада) містить у собі: вивчення організаційної структури університету та програм підготовки через доступ до офіційного сайту університету; ознайомлення з примірниками навчально-методичного забезпечення навчального процесу; вивчення досвіду дистанційної освіти та проходження дистанційного курсу з предмету за вибором (перелік предметів та код доступу надається); робота з репозиторієм університету та електронним бібліотечним фондом (електронний код доступу надається); ознайомлення з примірниками віртуальних лекційних курсів викладачів університету з різних дисциплін.

Очна частина стажування (з 26 по 29 листопада) містить у собі презентацію університету, безпосереднє ознайомлення з матеріально-технічною частиною університету, аудиторну та позааудиторну роботу у відповідності до змісту програми стажування, консультації, професійні дискусії, роботу з бібліотечним фондом університету.

Термін подання заявок на стажування – до 15 жовтня 2019 року.

Контакти:

Консультації та питання: Natalia Gut, International Projects Coordinator