Стипендія України в європейському діалозі Заява на конкурс 2020-2021

Ціль:

Ця стипендіальна програма має на меті підтримати дослідження українських науковців, які закінчують або нещодавно закінчили докторантуру в українському закладі вищої освіти. Стипендії відкриті для всіх навчальних дисциплін з гуманітарних та соціальних наук (включаючи історію). Пропозиції щодо досліджень, пов’язані з одним із основних напрямків дослідження інституту, особливо заохочуються (детальніше відвідайте веб-сайт www.iwm.at/research)

Умови:

Переможцям буде запропоновано провести 6 місяців в період липень 2020 – червень 2021 р. в IWM для роботи над своїми дослідницькими проєктами. Стипендіати отримуватимуть стипендію в розмірі 1800 євро на місяць для покриття проживання, проїзду, медичного страхування та будь-яких випадкових витрат, пов’язаних із перебуванням у Відні. Крім того, IWM надає співробітникам офісні приміщення, включаючи доступ до Інтернету, внутрішні дослідження та адміністративні послуги, а також інші послуги безкоштовно. Стипендіати приєднаються до наукової спільноти та братимуть участь у заходах закладу.

Право на участь:

Кандидати на стипендію:

– повинні бути громадянами України

– повинні бути зараховані до докторської програми в українському закладі вищої освіти або ті, що нещодавно здобули ступінь кандидата наук

– не повинен бути старше 35 років

Заявка:

Заявки мають бути подані за допомогою онлайн-анкети та повинні містити:

– проектну пропозицію англійською мовою (максимум 3 сторінки з подвійним інтервалом) зі змістом:

– академічні проблеми, які потрібно вирішити

– методи, що застосовуються

– ресурси

– автобиографія англійською мовою (максимум 2 сторінки з подвійним інтервалом)

– перелік публікацій

– два рекомендаційні листи вчених, знайомих з навчальною роботою заявника

Надішліть усі матеріали заявки у форматі PDF!

Кінцевий термін подачі заявок:

1 лютого 2020 року

Більш детальна інформація та онлайн-заявка:

www.iwn.at/fellowships/jesenska/ukraine-in-european-dialogue/

Оцінювання:

Експертне журі обере фіналістів. Учасники будуть повідомлені про рішення журі в наприкінці весни 2020 року. Журі не зобов’язане публічно обґрунтовувати свої рішення, а також не надавати заявникам індивідуальних відгуків щодо своїх заявок.

Про IWM:

Інститут наук про людину (IWM) у Відні – це інтелектуально та політично незалежний інститут для спеціального дослідження гуманітарних та соціальних наук. З моменту свого заснування в 1982 році Інститут сприяв інтелектуальному обміну між Сходом і Заходом, науковими колами та суспільством, а також різноманітними дисциплінами та школами думки.

IWM підтримується спільнотою науковців, що складається з постійних товаришів, відвідувачів та гостей. Протягом кожного року ІWМ приймає близько ста дослідників, журналістів та перекладачів.

www.iwn.at

Проєкт фінансується за рахунок фонду Temerty у KBF Canada

Кінцевий термін подачі заявок:

1 лютого 2020 року