Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда в Польщі

Фонд «Лідери перетворень» оголошує відкритий для викладачів та журналістів із Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, України та Узбекистану на отримання стипендії ім. Лейна Кіркланда в Польщі у 2020/2021 навчальному році.

Упродовж 20 років стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда сприяє індивідуальному розвитку молодих, цілеспрямованих і активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Серед понад 800 випускників Програми – члени урядів, парламентарі, керівники великих міжнародних корпорацій, керівники місцевих органів влади та відомі громадські діячі.

Програму фінансують із коштів Польсько-Американського Фонду Свободи, а також Національного Агентства Академічного Обміну (NAWA). Стипендію можуть отримати молоді лідери та фахівці з вищою освітою, які зацікавлені у розвитку демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства у своїх країнах та регіонах.
Згідно із програмою стипендії, впродовж 2 семестрів стипендіати навчатимуться в одному з 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та отримають 1600 злотих на місяць. Також 2 тижні стажуються в державних, приватних та некомерційних організаціях.

Подати заявку на участь потрібно до 1 березня 2020 року. Це може зробити кожен кандидат, який має намір повернутися в свою країну після закінчення стипендіальної програми.

Більше інформації – за посиланням:

Контакти: