Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні розпочала новий конкурсний рік

Із початку березня цього року Офіс Фулбрайта працює дистанційно, але продовжує пошук потенційних учасників та працює з новими конкурсантами.

Перші з фулбрайтівських конкурсних відборів відбуватимуться вже у травні та червні цього року.

До 16 травня 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program — cтипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ:

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

До 1 червня 2020 року Програма ім. Фулбрайта приймає заявки на конкурс Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program на 2021-2022 академічний рік — стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців:

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/20/FLTA.html

На сторінках останнього фулбрайтівського вісника — онлайн-версії  можна знайти інформацію про стипендіатів 2019-2020, котрі перебувають у США за цими програмами.

Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору  всі зацікавлені можуть звертатися до:

  • координаторки програми — Інна Бариш: ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org
  • асистентів програми — office.ukraine@iie.org