Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Польща надає можливість студентам віком від 18-21 років взяти участь у програмі навчальних турів до Польщі на 10-12 днів.

Розпочинається набір для навчальних турів до Польщі для весняних навчальних візитів для студентів. Запрошуємо студентів з Білорусі, Молдови, Росії та України. Процес прийому он-лайн заявок триває до 6 січня 2020 року (23:59 за польським часом).

Результати конкурсу кожен кандидат отримає індивідуально до 15 лютого 2020 року.

Програма передбачає проживання, харчування, візову підтримку та часткове відшкодування витрат на проїзд. Візити відбудуться у квітні та травні в міжнародних групах з понад десятка людей та триватимуть 10-12 днів. Знання польської мови не потрібно – ми надаємо переклад!

Метою програми «Навчальні поїздки до Польщі» для студентів є показати різні аспекти життя в Польщі, представити механізми трансформації та модернізації, а також досвід членства в Європейському Союзі. Візити – це також можливість познайомитися з польськими студентами, познайомитися з громадськими організаціями та цікавими формами громадянської діяльності.

Деталі конкурсу на: http://stp.studytours.pl/pl

Відео, що промотує студентські тури до Польщі для студентів:

https://www.youtube.com/watch?v=yTBbYe9jslA

www.leadersofchange.pl

+48 690 848 067