Підписання Угод про Співпрацю між МЕГУ та університетами Німеччини відкриває нові можливості та перспективи для студентів

В червні Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степан Дем’янчука в  Німеччині було укладено нові угоди з питань налагодження співпраці. Під час візиту відбулася низка зустрічей з представниками університетів Німеччини, під час яких обговорювалися перспективи освітньої та наукової співпраці, можливості академічної мобільності та проходження закордонної практики студентами МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука.

Зокрема, відбулася зустріч з адміністрацією Університету Прикладних Наук, Технологій, Бізнесу та Дизайну в м. Вісмар. Ректор Університету, професор Бодо Віганд-Гофмайстер, наголосив, що східне партнерство є одним з пріоритетних напрямків розвитку їх університету. На зустрічі розглядалися питання впровадження програми подвійних дипломів (Юридичний напрямок), обміну досвідом застосування інструментів дистанційної освіти, професійного спрямування освіти в університетах Німеччини. В майбутньому планується підписання угоди між університетами, для цього на даному етапі відбувається погодження тексту можливої угоди.

У м. Шверін також відбулася зустріч із головою Асоціації університетів та вищих навчальних закладів м. Шверін – Іоахімом Веградом, представниками муніципальної влади та торгово-промислової палати. Обговорено можливості співпраці МЕГУ ім. акад. Степан Дем’янчука з університетами та іншими навчальними закладами м. Шверін. Зокрема, йшлося про можливу співпрацю в сфері фізіотерапії та ерготерапії (спільні програми та проходження практики), а також в галузі вивчення німецької мови (сприяння вивчення німецької мови в Україні та сертифікація рівня її знань).

В м. Росток було відвідали Барну школу та ознайомились з її діяльністю. Відвідали ряд готелів, як можливих місць практики для студентів. Також відбулася зустріч з керівництвом асоціації готельєрів острова Рюген та обговорено можливості подальшої співпраці між університетом та готелями.

Важливою частиною візиту стало підписання договору про співпрацю між Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степан Дем’янчука та Міжнародним Інститутом Гостинності. Досягнуто домовленостей про можливість проходження закордонної виробничої практики для студентів, що навчатимуться за освітніми програмами «Маркетинг в ресторанному, готельному та туристичному бізнесі» та «Міжнародний туризм» та літньої практики для студентів всіх інших факультетів.