Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

Підписання Угод про Співпрацю між МЕГУ та університетами Німеччини відкриває нові можливості та перспективи для студентів

В червні Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степан Дем’янчука в  Німеччині було укладено нові угоди з питань налагодження співпраці. Під час візиту відбулася низка зустрічей з представниками університетів Німеччини, під час яких обговорювалися перспективи освітньої та наукової співпраці, можливості академічної мобільності та проходження закордонної практики студентами МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука.

Зокрема, відбулася зустріч з адміністрацією Університету Прикладних Наук, Технологій, Бізнесу та Дизайну в м. Вісмар. Ректор Університету, професор Бодо Віганд-Гофмайстер, наголосив, що східне партнерство є одним з пріоритетних напрямків розвитку їх університету. На зустрічі розглядалися питання впровадження програми подвійних дипломів (Юридичний напрямок), обміну досвідом застосування інструментів дистанційної освіти, професійного спрямування освіти в університетах Німеччини. В майбутньому планується підписання угоди між університетами, для цього на даному етапі відбувається погодження тексту можливої угоди.

У м. Шверін також відбулася зустріч із головою Асоціації університетів та вищих навчальних закладів м. Шверін – Іоахімом Веградом, представниками муніципальної влади та торгово-промислової палати. Обговорено можливості співпраці МЕГУ ім. акад. Степан Дем’янчука з університетами та іншими навчальними закладами м. Шверін. Зокрема, йшлося про можливу співпрацю в сфері фізіотерапії та ерготерапії (спільні програми та проходження практики), а також в галузі вивчення німецької мови (сприяння вивчення німецької мови в Україні та сертифікація рівня її знань).

В м. Росток було відвідали Барну школу та ознайомились з її діяльністю. Відвідали ряд готелів, як можливих місць практики для студентів. Також відбулася зустріч з керівництвом асоціації готельєрів острова Рюген та обговорено можливості подальшої співпраці між університетом та готелями.

Важливою частиною візиту стало підписання договору про співпрацю між Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степан Дем’янчука та Міжнародним Інститутом Гостинності. Досягнуто домовленостей про можливість проходження закордонної виробничої практики для студентів, що навчатимуться за освітніми програмами «Маркетинг в ресторанному, готельному та туристичному бізнесі» та «Міжнародний туризм» та літньої практики для студентів всіх інших факультетів.