Міжнародний тиждень Еразмус+ в Україні (4-8.11.19)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури запрошують взяти участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+, що відбудеться 4-8 листопада 2019 р. у м. Київ.

В рамках додаткового вікна фінансування для України, участь у Міжнародному тижні – це неймовірна можливість зустрітись з потенційними міжнародними партнерами задля активної співпраці та розбудувати потенціалу для участі в нових конкурсах Програми, розбудови проектів й успішного їх впровадження!

Цільова аудиторія:

• щодо співпраці організацій – заклади вищої освіти, відділи міжнародних зв’язків та мобільності, Еразмус+ координатори, науково-дослідні інститути, заклади середньої та професійно-технічної освіти, органи влади, державні та приватні організації, громадські організації, молодіжні організації, підприємства тощо;

• щодо індивідуальних можливостей: студенти (бакалавр, магістр, PhD) та випускники, науково-педагогічні працівники та адміністративний персонал, дослідники тощо.

Програма Тижня включає заходи з підтримки університетів та інших організацій, які планують готувати проектні пропозиції на конкурси 2020 р. та для тих, хто вже впроваджують проекти Еразмус+. Крім того, заходи будуть корисні для зацікавлених у грантах на обміни на навчання та практику, викладання та підвищення кваліфікації, стипендіях в магістратуру тощо.

ПРОГРАМА ТИЖНЯ

4.11.2019 – МІЖНАРОДНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ ЕРАЗМУС+ В УКРАЇНІ – КОНКУРС 2020 р.: Мобільність (академічна та молодіжна), Проекти співпраці задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками (шкільна, професійно-технічна та вища освіта, освіта дорослих, молодь), Підтримка реформ (вища освіта та молодь), Жан Моне, Спорт (для організацій-потенційних учасників проектів).

5.11.2019 – ДЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЕРАЗМУС+ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ: УСПІШНИЙ ПРОЕКТ ТА ЙОГО ЕФЕКТИВНА РЕАЛІЗАЦІЯ (для закладів вищої освіти потенційних партнерів та для виконавців поточних проектів).

6.11.2019 – ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОЕКТІВ З РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ВИЩОЇ ОСВІТИ КОНКУРСУ 2019 р. щодо особливостей впровадження проектів та управління коштами гранту (для переможців конкурсу СВНЕ 2019 р. та діючих проектних команд).

6.11.2019 – ДЕНЬ МОЖЛИВОСТЕЙ ЕРАЗМУС+ НА ОБМІНИ, НАВЧАННЯ, ПРАКТИКУ, ВИКЛАДАННЯ, СТАЖУВАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (для студентів, випускників та працівників закладів вищої освіти).

7.11.2019 – VIII Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України: студентоцентроване навчання, викладання та оцінювання як частина системи забезпечення якості вищої освіти» (для виконавців проектів Еразмус+, закладів вищої освіти, науковців, студентів, ENIC/NARIC в Україні).

8.11.2019 – ДЕНЬ ЖАН МОНЕ:

• Мова заходів: українська, англійська (переклад забезпечується).
  • Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА. Форми для участі та деталі заходів будуть оновлені в серпні 2019 р.
  • Участь у заходах безкоштовна. Вартість проїзду та проживання не покриваються.
  • Учасники отримають сертифікати з вказаними результатами заходів.

Контактні особи:

Катерина, Вероніка +380 44 286 66 68, +380 44 332 26 45,

office@erasmusplus.org.ua

Будьте готові використовувати Ваші гаджети та нові діджитал інструменти!

Міжнародний тиждень Еразмус+ в Україні вже у мережі Фейсбук – приєднуйтесь.

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗАХОДАХ!