Магістерські гранти для випускників з України

Заявки и подати до 31.03.2020р.

У ході програми навчання та стипендій для випускників з України, яка фінансується Німецькою службою академічного обміну (DAAD) за кошти Федерального закордонного відомства ФРН, понад 180 студентів вже отримали можливість навчатися в Європейському університеті «Віадріна».

Програма пропонує шістьох українських студентів на рік, щоб закінчити повний курс магістратури в Європейському університеті «Віадріна».

Структура програми:

1 лютого 2020: початок грантової програми

31 березня 2020: Кінцевий термін подання заявки (заявка подається в інформаційний центр DAAD м. Київ та електронною поштою)

Середина травня 2020: персональні інтерв’ю у Києві

Вересень 2020: лінгвістичний та предметно-орієнтований підготовчий курс

1 жовтня: старт магістерської програми в Європейському університеті «Віадріна»

Посилання на веб-сайт