Літня школа в Латвії: приймаються заявки від студентів та науковців

Упродовж 2020/2021 навчального року українські студенти та науковці зможуть продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії. Також вони матимуть можливість навчатися у літній школі.

Реєстрація для участі у державній стипендійній програмі триває до 1 квітня 2020 року.

Необхідну інформацію та форми для заповнення шукайте за посиланням: http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

Контакти для додаткових запитань: +37167814331 або ел.пошта: scholarships@viaa.gov.lv (старший спеціаліст відділу проєктів міжнародного співробітництва департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра).

Стипендійна програма діє в межах Угоди між Урядом України та Урядом Латвії в сфері освіти, науки, молоді та спорту.