Dear Visitor, you are on the Website of the International Cooperation Department. Do you want to visit our main site?megu.edu.ua

ЛІТНЯ ШКОЛА IWM

Заявку подати до 22.03.2020

28 червня – 4 липня 2020 року

Замок Фейстриц, Австрія

Інститутом гуманітарних наук (Institut für die Wissenschaften vom Menschen, IWM) проводить набір у літню школу, що буде проводитися в мальовничому Замку Фейстриц, Австрія.

Тематика літньої школи – Судочинство, Законодавсто, Демократія.

Для вирішення цих питань літня школа пропонує можливість співпрацювати з провідними науковцями з питань демократії в різних галузях гуманітарних та соціальних наук. Цьогорічну літню школу відвідають Крейг Калхун, Діліп Гаонкар, Іван Кръстев, Клаудіо Ломніц, Шаліні Рендерія, Джудіт Сандор та Чарльз Тейлор.

ПРАВО НА УЧАСТЬ:

– Аспіранти гуманітарних та суспільствознавських наук, доктори та молодші викладачі, які отримали докторську ступінь протягом останніх п’яти років.

ЗАЯВКА НА КОНКУРС:

Кандидати повинні подати резюме, мотиваційний лист та рекомендаційний лист через платформу програм IWM (https://www.iwm.at/events/summer-school/). Кінцевий термін подання заявки – 22 березня 2020 року.

ВИБІР ЗАЯВНИКІВ:

Заявники будуть проінформовані про результати відбору на початку квітня. Усі витрати, пов’язані з участю (включаючи проїзд та проживання), покриваються організаторами.

Будь-які питання направляйте на summerschool@iwm.at.