Falling Walls Lab Ukraine 2021

Falling Walls Lab — одна із найпрестижніших сучасних конкурсів ідей для новаторок та новаторів.

Станьте частиною Falling Walls Lab Ukraine 20 травня 2021 року!

Хто може взяти участь у конкурсі?
Студент(к)и бакалаври або магістри, аспірант(к)и або кандидат(к)и наук, молоді професіонал(к)и або підприєм(и)ці.

Як проходитиме конкурс?
В онлайн-форматі (ZOOM).

Під час конкурсу Ви представите свій дослідницький проєкт, бізнес-план або соціальну ініціативу. На це у Вас буде тільки 3 хвилини. Мова виступу — англійська.

Ви візьмете участь у дискусіях та обговореннях з іншими новатор(к)ами та експерт(к)ами з різних дисциплін.

Як і коли подати заявку на участь в конкурсі?
Подавайте заявку за посиланням
falling-walls.com/lab/apply до 2 травня 2021 р.

Що я отримаю, беручи участь у конкурсі?
У разі перемоги у конкурсі Ви виграєте поїздку до Берліна для участі у міжнародній конференції Falling Walls, що є фінальним етапом, де зустрінуться усі переможниці та переможці Falling Walls Lab з усіх країн-учасниць.
Німецька служба академічних обмінів (DAAD) покриває усі витрати, пов’язані із поїздкою, проживанням та участю і міжнародній конференції.

Куди звернутися уточнювальними питаннями?
На електронну адресу: FallingWallsUkr@gmail.com

Falling Walls Lab Ukraine проходить за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Волинського національного університету ім. Лесі Українки та Центру Gedankendach.

Falling Walls Lab Ukraine
Твіти про подію: #FallingWalls2021 #FallingWallsLab