До 1 лютого триває прийом заявок на стипендіальну програму Віденського інституту гуманітарних наук

Молоді українські дослідники у межах програми «Україна в європейському діалозі» при Інституті Гуманітарних Наук у Відні можуть отримати стипендії.

Стипендіальна програма Віденського інституту гуманітарних наук ​спрямована на підтримку досліджень  ​ учених,​ які завершують або нещодавно закінчили докторантуру в українському вищому навчальному закладі. Програмою передбачено підтримку дослідників усіх навчальних дисциплін у галузі суспільних наук.

Термін подання заявки: 1 лютого 2020 року.

Стипендіати можуть провести шість місяців у період із липня 2020 по червень 2021 року в IWM та отримати стипендію у розмірі 1800 євро на місяць для компенсації всіх витрат, пов’язаних із перебуванням у Відні. Крім того, IWM надає безкоштовно офісні приміщення, доступ до Інтернету, дослідницькі та адміністративні послуги, а також інші послуги.

Подробиці та заявки на участь за посиланням:

Ukraine in European Dialogue Fellowships